Wspolnota Mieszkaniowa Lipowa 6

...

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2015-06-05 21:37:00

Zelcer
Użytkownik
Dołączył: 2015-05-30
Liczba postów: 4
AndroidChrome 43.0.2357.78

Rozliczenie z byłym zarządcą i przepisanie umów

Po zebraniu wszystkich zgód mieszkańców kontaktowałam się z Panem Oktawianem i przesunął termin płatności na następny piątek tj.12.05.2015. Obiecał również, że wszystkie rozliczenia indywidualne przekaże nam do poniedziałku, tak że bedziemy mieli tydzień na analizę wszystkich dokumentów łącznie.

Odnośnie powstałych problemów z przepisaniem umów i wszczętą windykacją wobec firmy prodim otrzymałam informację od nowego zarządcy, że cały czas trwają wyjaśnienia. Zaistniała sytuacja nie powinna mieć dla nas negatywnych skutków o ile, tak jak nas informowano, umowy zostały zgłoszone do przepisania w kwietniu. Czekamy na rozwiązanie problemu.

Offline

#2 2015-06-16 20:23:21

Kasia Książkiewicz
Użytkownik
Dołączył: 2015-06-07
Liczba postów: 3
Windows 7Chrome 43.0.2357.124

Odp: Rozliczenie z byłym zarządcą i przepisanie umów

Dobry wieczór wiadomo już jak wyszły nasze rozliczenia? pozdrawiam

Offline

#3 2015-06-25 00:01:52

Marta Rogowska
Użytkownik
Dołączył: 2015-06-16
Liczba postów: 2
Windows 7Internet Explorer 11.0

Odp: Rozliczenie z byłym zarządcą i przepisanie umów

Witam,

Skoro forum ma nam służyć do wymiany myśli podzielę się z wami moimi spostrzeżeniami dot. rozliczenia z byłym zarządcą.
To co się stało to żenada przez wielkie Ż. Ośmieszyliśmy się w oczach Pana Oktawiana i Fontisu.
Zachowaliśmy się jak dzieci w przedszkolu, które nie wiedzą jak dokładnie policzyć, ale nie przekażą sprawy komuś kto się na tym zna
np. firmie zewnętrznej czy nawet naszemu obecnemu zarządcy.
Kwestia rozliczenia z byłym zarządcą była sprawą ważniejszą niż zielona trawka, brak miejsca parkingowego pod wejściem do budynku, 2-3 mm różnica wysokości schodów.
Zastanawiająca jest cisza po tym co się stało. Nikt nie zarzuca nowego zarządu pretensjami za to, że nie sprostał zadaniu.
Wasza nagonka na poprzedni zarząd spowodował to, że osoby, które miały pojęcie o tym co robią zrezygnowały z pełnionych funkcji.
Mam nadzieję, że wobec tego zarządu wyciągniemy konsekwencje za tak karygodny błąd.
Życzę Nam, abyśmy odbudowali swój wizerunek w oczach poprzedniego i obecnego zarządcy.
Proponuję po raz kolejny wybrać osoby, które będą nas reprezentować w istotnych dla nas sprawach. Ok może powiecie że kolejne wybory, ale pamiętajmy, że jesteśmy dopiero co założoną wspólnotą i musimy się poznać na kompetencjach wybranych przez nas osób. I niech nie to nie będą wybory typu "Ja chcę, ja chcę, mnie wybierz" (cyt. Osioł - Shrek) [dblpt]D
tylko demokratycznie niech każdy z członków wspólnoty wskaże po dwie osoby, do pełnienia tej funkcji.

Offline

#4 2015-06-25 21:17:34

Zelcer
Użytkownik
Dołączył: 2015-05-30
Liczba postów: 4
AndroidChrome 43.0.2357.93

Odp: Rozliczenie z byłym zarządcą i przepisanie umów

Witam.
Każdy ma prawo do swojego zdania i dzielenia się pomysłami. Czekam na dobre pomysły i ciekawe rozwiązania, które przy służą się działalności wspólnoty.
Dla Pani wiadomości uchwała zostaje podjęta większością głosów.

Kwestie wizerunkowe pozostawie bez komentarza.

Pozdrawiam
Anna Zelcer

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
mtaoneliferpg - leagueofshadows - polanie - daleko-odnoszy - asofc